Cennik

Sprawdź nasze ceny

Cennik wywozu odpadów w kontenerach na terenie Warszawy

Poniżej przedstawione ceny to ceny brutto, które zawierają 8% podatku VAT. Ceny dotyczą Warszawy i wybranych okolic, tj. Marki, Ząbki, Jabłonna, Sulejówek, Wołomin, Kobyłka, Zielonka. W pozostałych miejscowościach cena może być inna. Ceny dotyczą odpadów budowlanych oraz gruzu bez papy, eternitu czy odpadów niebezpiecznych. Papę odbieramy, ale cena odbioru papy zaczyna się od 550 zł za worek Big Bag. Eternitu czy odpadów niebezpiecznych w ogóle nie odbieramy.

Pytania i Odpowiedzi

Czy są jakieś dodatkowe opłaty?

Generalnie zawsze podajemy ceny ryczałtowe. Natomiast są sytuacje gdy dopłaty się zdarzają. Dzieje się tak najczęściej gdy:
– kontener jest przeładowany – dopłata ustalana na miejscu
– brak dojazdu zarówno przy dostawie jak i odbiorze kontenera – dopłata od 100 zł w górę (100 zł obowiązuje na terenie Warszawy, wyższe kwoty na terenie pozostałych obsługiwanych miejscowości)
– do kontenera zostanie wrzucony inny odpad niż zgłoszony – np. osoba zamówiła kontener na odpady budowlane, a wrzuciła papę – kwota do ustalenia w zależności od rozmiaru kontenera
– 100 zł za każdy dodatkowy tydzień postoju powyżej 7 dni kalendarzowych, które są wliczone w cenę

Czy muszę być zarejestrowany w BDO żeby zamówić kontener?

Jeśli zamawia osoba fizyczna – to nie ma takiej potrzeby. W przypadku firm natomiast to i tak i nie. Jeśli wytwarzasz odpady wymienione w rozporządzeniu z dnia 23 grudnia 2019 r. w sprawie rodzajów odpadów i ilości odpadów, dla których nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji odpadów (Dz.U. z 2019 r. poz. 2531), na które jest określony limit – to pod warunkiem, że tych limitów firma nie przekroczyła, wystarczy, że podpiszesz nam oświadczenie. Oświadczenie to dosłownie 3/4 linijki tekstu, w którym oświadczasz, iż uważasz, że nie musisz się rejestrować w BDO. W przypadku firm, które wytwarzają odpady, na które nie ma limitów (jak np 17 09 04) to powinieneś być w BDO. Ewentualnie zmieniając stawkę VAT z 8 na 23% jesteśmy w stanie zaproponować inne rozwiązanie.

Czy przyjmujecie za darmo gruz?
Nie nie przyjmujemy za darmo gruzu. Jest możliwość dostarczenia do nas odpadów gruzu samodzielnie (tylko hurtowe ilości) – ale to jest do ustalenia telefonicznego.
Gdzie w Warszawie mogę za darmo oddać gruz i odpady po remoncie?

Miejsca, w które możesz samodzielnie dostarczyć odpady możesz znaleźć na tej liście. Warto jednak wcześniej się skontaktować z danym punktem PSZOK telefonicznie lub poświęcić chwilę na zapoznanie się z ich regulaminem.

Zainteresowany współpracą

Skontaktuj się z Nami