Kontenery na gruz i śmieci w Warszawie i okolicach

Sprawdź jak możemy Tobie pomóc

Jaki kontener zamówić?

Zanim jednak zdecydujemy się na wybór konkretnego kontenera, musimy zastanowić się nad tym co i w jakiej ilości chcemy wyrzucić. Powinniśmy także przemyśleć gdzie taki kontener postawimy. Może bowiem okazać się, że nie będziemy mieli miejsca na postawienie największego kontenera. Kiedy zarządzamy firmą budowlaną, z kolei może okazać się, że bardziej racjonalne jest wynajęcie kilku mniejszych kontenerów i rozstawienie ich w strategicznych punktach na placu budowy, aniżeli wynajem jednego dużego, do którego dostęp będzie utrudniony z odległych miejsc budowy. O przewadze mniejszych kontenerów nad dużymi często decydują także walory estetyczne, kompaktowość i niechęć przed zajęciem całej wolnej powierzchni na posesji.

To co łączy wszystkie nasze kontenery to wysokiej jakości materiały, z których są zrobione. W całości wykonane z blachy z dodatkowo wzmocnionym dnem. Dzięki temu idealnie nadają się do składowania wszelkiego rodzaju odpadów oraz bezpiecznego przewozu. Wszystkie kontenery z naszej ofery z zewnątrz malowane są na jasne kolory. W ten sposób idealnie wpasują się w każde otoczenie bez wizualnej szkody dla krajobrazu.

Kontenery na gruz i śmieci Warszawa i okolice

9

KP2

kontener typu mulda, o pojemności około 2 [ m]

do gruzu, ziemi, idealnie sprawdzi się przy niewielkiej modernizacji

9

KP5

o dokładnych wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ] i o pojemności 5 [ m]

do gruzu, ziemi, idealnie sprawdzi się przy niewielkich remontach

9

KP7

o wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ] i  o pojemności około 7 [ m]

najczęściej wybierany przez klientów kontener na śmieci,

jest to najlepsze rozwiązanei przy porządkach w domu, garażu, piwnicy, ogrodzie, a także remoncie mieszkania czy domu

9

KP15

o pojemności 15 [ m]

najlepszy do materiałów izolacyjnych, folii, makulatury, rzeczy o dużych gabarytach, starych mebli

Na jakie odpady nadają się kontenery?

Kontenery na gruz i śmieci to często najlepsze rozwiązanie na pozbycie się problematycznych odpadów. Są bowiem kategorie śmieci których nie możesz wyrzucić do miejskich pojemników. I wtedy pojawiamy się my – cali na biało… albo jakoś tak. Jesteśmy tam gdzie nas potrzebują i służymy pomocą. To co do niedawna stanowiło wyzwanie, teraz nie jest problemem. Do naszych kontenerów możesz wyrzucić m.in.:

 • gruz
 • ziemię
 • wszelkie odpady budowlane
 • odpady z budowy remontu
 • stare meble
 • przedmioty wielkogabarytowe
 • śmieci
 • papę (po wcześniejszym uzgodnieniu)
 • materiały izolacyjne (styropian, wełna itp)
 • płyty kg
 • i inne…

Kontenery na gruz Warszawa

Wielkość kontenera na gruz czy śmieci dopasowywana jest indywidualnie. Wszystko zależy bowiem od tego jak dużą ilością opadów dysponujesz. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie wybrać najlepszego kontenera – to jesteś dobrych rękach. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży w kilka chwil rozmowy pozwala nam znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta.

Kontenery na śmieci Warszawa

W zależności od miejsca, w którym ma stanąć kontener możemy wybrać otwarty bądź zamykany (zamykane są tylko kontenery KP7). Każdy otwarty kontener dodatkowo wyposażony jest w haczyki, które służą do zamocowania plandeki/siatki. W ten sposób nawet, teoretycznie otwarty kontener, ma zabezpieczenie, które chroni jego wnętrze przed deszczem, śniegiem itp. Zapobiega to także zaśmiecaniu posesji i okolicznych działek w skutek wywiewania śmieci z kontenera. Siatki na kontenery są zakładane w momencie jego zabierania – jeśli macie Państwo ochotę zabezpieczyć siatką lub plandeką kontener podczas jego użytkowania trzeba takową posiadać lub kupić we własnym zakresie.

Co warto wiedzieć przed zamówieniem kontenera na gruz lub śmieci w Warszawie?

Kontenery nie zawsze dostępne są od ręki. Tzn nie zawsze jest tak, że jak zadzwonisz do nas w poniedziałek, to na wtorek będziemy mieli wolny kontener. Chyba, że mową o ofercie premium, która jest dodatkowo płatna. Ilość kontenerów jest ograniczona i w sezonie (kwiecień-październik) kontenery gruzowe często trzeba zamawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem. Inaczej sytuacja wygląda w miesiącach po sezonie – ale to też nie jest regułą. Najszybciej kontenery są dostępne w styczniu i lutym – w tym okresie bywa i tak, że kontenery stawiamy tego samego dnia.

Wyżej jest mowa o standardowych kontenerach typu KP5 i KP7. Natomiast jeśli chodzi o rozmiary KP2 – te nie są tak popularne jak dwa wcześniej wymienione rozmiary i bywa, że w sezonie są dostępne szybciej niż ich większe odpowiedniki.

Kontenery na gruz i śmieci Warszawa – a co z innymi lokalizacjami?

Poza Warszawą oferujemy również:

 • kontener na gruz i śmieci Mińsk Mazowiecki
 • kontener na gruz i śmieci Grodzisk Mazowiecki
 • kontener na gruz i śmieci Nowy Dwór Mazowiecki
 • kontener na gruz i śmieci Pruszków
 • kontener na gruz i śmieci Tłuszcz
 • kontener na gruz i śmieci Wołomin
 • kontener na gruz i śmieci Piaseczno
 • kontener na gruz i śmieci Ożarów Mazowiecki
 • i w wielu innych lokalizacjach

Zainteresowany

Skontaktuj się z Nami